PT På Riktigt Träningshelg på Isaberg 14-15 oktober – OBS! Nytt datum!! Anmäl dig nu!

Välkomna till en hel helg fylld till bredden med träning, föreläsningar god mat och en jäkla massa skratt.

PT På Riktigt alltså Lisa Kaptein Kvist och Carolin Helt båda två av rikets mest välutbildade, inspirerande, medelålders och ja, varför inte de roligaste Int Lic Personliga Tränare du kan hänga med en helg mitt ute i skogen.

Det blir boxning, Military -Ruffie, Löparskola, hinderbana & Isabergs fantastiska höghöjdsbana, Lisas Mentala träning, Carolins Svettfest, cirkelfys, Carolin Intensiv & Lisa Manuell, tja vi har 7-8 olika pass vi tänkte trycka in – MORE IS MORE!! 4 föreläsningar – kost, träning, mentalträning och kanske lite skitprat. Hur du blir ditt allra bästa och avslutar sommaren tokmotiverad och full av inspiration helt enkelt. Vi minns helgen i april med glädje och stolthet, den blev tokbra. Men vet ni – den här blir bättre! Det är lite så vi jobbar nämligen, bättre och bättre 😉

Vi rivstarta ca 10:00 på lördagen och helgen avslutas runt 18:00 på söndagen. Däremellan är det full rulle och luckor för ”egentid” nä, det ägnar vi oss inte åt. Kort sagt – man får mycket PT för pengarna.

(ps. Om man mot förmodan inte vill/orkar vara med på allt får man hoppa över. Det är helt okej)

Bor gör vi i Isabergs populära stugor med olika djuriska namn, där finns dusch, toalett(förstås), mindre kök, TV(vem orkar med det?)

Äter gör vi förstås. Lunchbuffé, mellisbuffé och middagsbuffé på lördagen och frukostbuffé, lunchbuffé och mellisbuffé på söndagen.

  • Del i stuga 2 bäddar – 3095:-
  • Del i stuga 4 bäddar – 2695:-
  • 2 dgr exkl boende – 1995:-

Anmäl dig bums genom att maila till ->  ptpariktigt@gmail.com

ange->

  • namn
  • personnummer
  • adress
  • telefonnummer
  • önskat boendealternativ
  • ev allergier
  • //Lisa Kaptein Kvist & Carolin Helt, PT På Riktigt

Kommentarsfunktionen är avstängd.